• Przeczytaj o kadrowaniu zdjęć do wywołania przed ich wysyłką do laboratorium fotograficznego.
 • Przeczytaj o technologii cyfrowej stosowanej w naszym fotolabie, rodzajach papieru fotograficznego i metodach korekcji zdjęć.
 • Sprawdź jak poprawna kalibracja monitora pozwala właściwie ocenić jakość zdjęć przed ich wywołaniem w fotolabie.
 • Przeczytaj jak w elegancki i prosty sposób zamówić e-odbitki w fotolaboratorium Diprint.
 • Sprawdź czy potrzebujesz e-zdjęcia z korekcją, czy bez korekcji?
 • Przeczytaj prosty i jasny regulamin fotolab Diprint w Krakowie.
 • Dowiedz się jak przesłać zdjęcia do wywołania bez korzystania z darmowego programu FotoSender.
 • Fotolaboratorium mapa strony i wyszukiwanie informacji.

Fotolab Diprint Kraków - regulamin

 

Regulamin świadczenia usług oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych (zgodnie z RODO)

 

Postanowanienia ogólne:

 1. Podmiotem świadczącym usługę polegającą na wywoływaniu odbitek zdjęć przesyłanych przez klienta za pośrednictwem programu FotoSender oraz aplikacji Snaplab pod marką Diprint jest Studio ATS Andrzej Staśko z siedzibą przy ul.Kalwaryjskiej 20, 30-504 Kraków.

   

 2. Rejestracja lub zalogowanie się klienta w programie FotoSender jest równoznaczne z wyrażeniem zgodny na wykorzystanie danych podanych w formularzu rejestracyjnym w celach związanych z realizacją zlecenia i działaniem serwisu.

 3. Zamówione odbitki są dostarczane jedynie na terytorium Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przesyłką kurierską.

 4. W przypadku większych zamówień ich realizacja i wysyłka może przebiegać partami.

 5. Cena odbitek oraz koszty dostawy określone są w cenniku podanym na stronie internetowej serwisu. Jednakże zarówno cena, jak i koszty dostawy mogą zostać ustalone z klientem indywidualnie za pośrednictwem programu FotoSender.

 6. Przesłanie plików do laboratorium jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia.

 7. Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Okoliczność ta wynika z treści art. 38 pkt 3 Ustawy o prawach konsumenta.

 8. W sytuacji gdy klient pragnie dokonać zmian w złożonym zamówieniu, o swym życzeniu informuje laboratorium Diprint, które decyduje czy istnieje możliwość realizacji zmodyfikowanego zamówienia, czy też, ze względu na stan zaawansowania prac, realizacji podlega pierwotnie złożone zamówienie.

 9. Diprint nie ponosi odpowiedzialności za ewentualnie naruszenie praw autorskich osób trzecich poprzez wykonanie zlecenia, przyjmując, że klient jest właścicielem wszelkich praw autorskich do przesłanych plików. Klient przy składaniu zamówienia informuje laboratorium Diprint o swych prawach autorskich odnośnie przesyłanych plików.

 10. Wszystkie zlecenia są wykonywane i nadawane w terminie nie dłuższym niż 24 godziny, biorąc pod uwagę dni robocze, od momentu dostarczenia plików do laboratorium oraz opłacenia zlecenia w przypadku wyboru formy rozliczenia jako przedpłaty na konto bankowe laboratorium Diprint. Do czasu realizacji należy doliczyć okres dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.

 11. Reklamowane odbitki należy przesłać na adres laboratorium Digiprint wraz z numerem reklamowanego zlecenia oraz numerem swojego konta. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty przesyłki pokrywa Diprint.

 12. Klient przy składaniu zamówienia może zamówić dokonanie korekcji barw, co należy zasygnalizować, wpisując przy logowaniu do programu FotoSender kod promocji: korekcja.

  

Przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z RODO):

 

 1. Aministratorem Państwa danych osobowych jest firma Studio ATS Andrzej Staśko z siedzibą przy ul.Kalwaryjskiej 20, 30-504 Kraków. Z administratorem można skontaktować się telefonicznie pod nr. 514993783 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 2. Państwa dane są przetwarzane wyłącznie w celach:  założenia przez Państwa konta oraz zarządzania nim, umożliwienia Państwu złożenia zamówienia na odbitki fotograficzne oraz dokonania płatności, wykonywania dla Państwa zamówienia oraz jego obsługi, realizacji wysyłki w wybrany przez Państwa sposób oraz jej obsługi, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, zapytań, kontaktu w celu satysfakcjonującej Państwa realizacji zamówienia, przechowywania w celach statystycznych.

 3. Nie są one udostępniane innym odbiorcom, prócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Nie będą one również wykorzystywane do profilowania (polegające na wykorzystywaniu danych do oceny Państwa czynników osobowych, sytuacji majątkowej, stanu zdrowia, preferencji, zainteresowań, zachowania czy też lokalizacji) ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji w oparciu o ww. profilowanie.

 4. Następujące dane są niezbędne do poprawnego wykonania zleconych usług: adres e-mail, hasło, imię, nazwisko, adres, nr telefonu; nazwa firmy i nr NIP (w przypadku konieczności wystawienia faktury VAT); wybrane przez Państwa pliki cyfrowe;

 5. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednak bez nich nie możliwe jest złożenie zamówienia i wykonanie zlecenia. Dane będą rzechowywane tak długo, jak będą sobie tego Państwo życzyli, utrzymując swoje konto na naszym serwerze. W każdej chwili mogą Państwo zażądać dostępu, sprostowania, zaktualizowania lub ograniczenia przetwarzania danych.

 6. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.